top of page
12-15 Ekim Ayşegül Koç ile Aile Dizimi Kampı
12-15 Ekim Ayşegül Koç ile Aile Dizimi Kampı

12 Eki Per

|

Kioo Retreat Center

12-15 Ekim Ayşegül Koç ile Aile Dizimi Kampı

Saat ve Yer

12 Eki 2023 19:00 – 15 Eki 2023 19:00

Kioo Retreat Center, W234+57, 39100 Karahamza/Merkez/Kırklareli, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aile Dizimi&Konstelasyon Çalışması

Hayat bir yolculuk ve kimi zaman üstesinden gelmekte zorlanmak ya da belirli limitlerin ötesine geçebilmek her birimizin en temel çekirdek tanımlarında mevcut bir bilgi. Aşamadığınız limitler, atalarınıza olan bağlılığınızın ya da onların acı tecrübelerinin bilgisi ile sizin yaşamınızda var olabiliyor.  Şimdi yaşanan deneyimler aslında geçmişin, ailenin ya da içinde bulunduğunuz sistemin dinamik bir devamı olarak sahneye yansıyor ta ki far edilene kadar. Sürekli tekrar eden,yaşamı zorlaştıran kısır döngüler çoğunlukla sistemsel döngülerden kaynak sağlıyor kendine yaşamalanında.  Çalışma sırasında bu kritik hale gelen alanda kaynak enerjiler deşifre edilir, dışlanan enerjiye kişinin kalbini açacak pratikler ustalıkla ve alanlara saygı gösterilerek gerçekleştirilir. Kişi, dışarda bıraktığı enerjinin gözünden bambaşka bir farkındalığa ve alanın daha geniş perspektifli bakış açısına uyanmaya başlar. Ve uyanışın başladığı bir zihinde dönüşüm kaçınılmazdır.

Bu çalışmaya kendi niyetiniz üzerinden bir farkındalığa, şifaya niyet alarak katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Temsilci olmak üzere de katılım sağlayarak farkındalık ve şifaya vesile olarak yaşam sahnesine belli bir mesafeden gözlemci olmayı, yaşamı farkındalıklı bir gözden izlemeyi ve kendi yaşam dinamiklerinize de bilinçli bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Her katılım size şifaya dönüşecek bir bilinç getirecektir.

Pratik bilgler; kamp süresince kendi diziminizi açtırmak üzere kayıt olduysanız diğer tüm çalışmalarda temsilci olarak katılmanız  çok daha yararlı olacaktır, ayrıca bir temsilci ücreti ödemeniz gerekmez.

Aile Dizimi ücreti: 3900TL

Temsilci olarak katılım ücreti: 2400TL şeklindedir.

Aile Dizimi Ayşegül Koç rehberliğinde yapılacaktır. Yin Yoga dersleri Çetin Çetintaş ve Nihan Yaman tarafından verilecektir.

Program ilk gün 15.00'da başlayacak, son gün 11.30'da bitecektir. 

Gelirken yanınızda matınızı ve minderinizi getirmeyi lütfen unutmayınız.

Detaylı bilgi ve kayıt: enroll@kiooretreatcenter.com

Program:

09:00 - 09:30 Hareketli Meditasyon

09:30-10:30 Kahvaltı

10:30-17:30 Aile Dizimi ( uygun görülen bir çalışmanın ardından 20 ile 30 dk bir ara verilecektir)

17:30-18:30 Yin Yoga 

18:30-20:00 Akşam yemeği

Not: 13 Ekim Cuma günü Çetin Çetintaş’ın Satsang’ına katılım sağlayabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page